Ali Bayram, Polisliğin ötesinde yazdığı ve Şubat ayında okuyucusu ile buluşan “On üçünde kadın olmak” adlı çocuk gelinleri anlatan romanı ve ARSİNE isimli “Ermeni Tehcirinin 100 yılına özel” romanı bu ay yayınlandı.

Ali Bayram, Polisliğin ötesinde yazdığı ve Şubat ayında okuyucusu ile buluşan “On üçünde kadın olmak” adlı çocuk gelinleri anlatan romanı ve ARSİNE isimli “Ermeni Tehcirinin 100 yılına özel” romanları Deva Yayıncılıktan yayınlandı.

Ankara Emniyet Müdürlüğünde halen Polis Memuru olarak görev yapan ve aynı zamanda yazdığı eserler ve köşe yazıları ile toplumun sorunlarını dile getiren Ali Bayram, Polisliğin ötesinde yazdığı ve Şubat ayında okuyucusu ile buluşan “On üçünde kadın olmak” adlı çocuk gelinleri anlatan romanı ile ARSİNE isimli “Ermeni Tehcirinin 100 yılına özel” romanı yayınlandı.

Yazdığı eserler ve köşe yazılarında “Kadın sorunları ve kadına şiddeti işleyen” Arsine romanı ile de Ermeni tehcirinde çok gizli bir hikayenin gün yüzüne çıkmasını sağlayan Polis Yazar Ali Bayram, yazdığı eserlerden dolayı geçirdiği soruşturmalara aldırmadan edebiyat dünyasında Polis Yazar ünvanını okuyucusu kitlesine kabul ettirdi.